Prekybos tinklams – raginimas nutraukti prekybą gyva žuvimi: daugybė Europos šalių to atsisakė

Laikymas prekyboje. Prekių saugojimas | KESKO SENUKAI

Turinys

JYSK Bodø

Afrikinis kiaulių maras Lietuvoje šiais metais sulėtino tempą m. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba VMVT informuoja, kad lyginant šių metų trijų ketvirčių duomenis su ankstesniais metais pastebima, kad afrikinis kiaulių maras AKM šiemet laikymas prekyboje faunoje plinta ženkliai lėčiau, todėl ir šios ligos protrūkių kiaulių laikymo vietose užfiksuota gerokai mažiau nei ankstesniais metais.

Dalis prekyviečių ir kavinių nepakankamai laikosi koronaviruso prevencijos priemonių m.

Prieššventiniu laikotarpiu prekyba gyvomis žuvimis suintensyvėja, todėl padaugėja ir pranešimų dėl netinkamo gyvų žuvų laikymo parduotuvėse esančiuose akvariumuose, dėl netinkamo jų gaudymo ar svaiginimo. Todėl Valstybinės maisto laikymas prekyboje veterinarijos tarnybos VMVT specialistai jau surengė keletą susitikimų su prekybos įmonių atstovais, o nuo ateinančios savaitės imasi organizuoti intensyvesnę prekybos gyvomis žuvimis priežiūrą prekybos centruose. Žuvys parduotuvių akvariumuose turi būti nesužalotos ir gyvybingos, jos turi turėti galimybę plaukioti, gauti pakankamai deguonies ir pan. Pasak specialisto, VMVT organizuotų pasitarimų metu tiek prekybininkai, tiek žuvų augintojai ir tiekėjai įpareigoti prekybą gyva žuvimi organizuoti laikantis visų nustatytų gerovės reikalavimų.

Įvertinant augančią koronaviruso riziką, visoje šalyje atliekamų prekybos centrų, turgaviečių, parduotuvių, taip pat ir restoranų, kavinių, barų bei kitų viešojo maitinimo įstaigų patikrinimų metu siekiama nustatyti, kaip laikomasi Operacijų vadovo įpareigojimų šios infekcijos prevencijai.

Spalio oji — Pasaulinė maisto diena: kokią svarbią žinią ji siunčia šiais metais?

kaip užsidirbti pinigų opcionų fortuose

Kasmet spalio ąją, Pasaulinę maisto dieną, mininčios šalys, tarp jų ir Lietuva, kelia tikslą atkreipti visuomenės dėmesį į pasaulio maisto švaistymo problemą ir stiprinti žmonių solidarumą kovojant su prasta mityba, badu bei skurdu. Daugiau kaip patikrinimų metu paimtų gyvūnų augintinių jau gali būti perduoti nuolatinei globai m.

XI nuo 09 01 Žin. Fiziniams asmenims draudžiama Lietuvos Respublikoje įsigyti alkoholinius gėrimus, laikymas prekyboje aktų nustatyta tvarka nepaženklintus specialiais ženklais — banderolėmis. Fiziniams asmenims draudžiama vartoti, laikyti ir gabenti alkoholio produktus atidarytoje pakuotėje automobilių salonuose, išskyrus autotransporto priemones, kurių salonas yra stacionariai atskirtas nuo vairuotojo vietos. Fiziniams asmenims, turintiems verslo liudijimą, suteikiantį teisę verstis išvežiojamąja prekyba maisto produktais, ir vykdantiems verslo liudijime numatytą veiklą, draudžiama jų darbo metu specialiai šiai prekybai pritaikytose automobilinėse parduotuvėse laikyti ir gabenti alkoholio produktus, taip pat taksi vairuotojams jų darbo metu draudžiama taksi automobiliuose laikyti ir gabenti alkoholio produktus. Draudžiama fiziniams asmenims išnešti iš viešojo maitinimo vietų jose įsigytus alkoholinius gėrimus pirmadieniais—šeštadieniais iki 10 valandos ir nuo 20 valandos, o sekmadieniais — iki 10 valandos ir nuo 15 valandos.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba VMVT informuoja, kad nuo rugsėjo pradžios buvo vykdomi tyrimai dėl daugiau laikymas prekyboje šunų galimo nelegalaus veisimo, žiauraus laikymas prekyboje jų kankinimo bei netinkamų laikymo sąlygų. Devyniolika atvejų inicijuoti tyrimai dėl galimos nelegalios veisėjų veiklos ir žiauraus elgesio su gyvūnais.

Iki šios savaitės pradžios didžiąją dalį tyrimų VMVT jau pabaigė — gyvūnų laikytojams skirtos atitinkamos nuobaudos pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, siekiančios Eur, priklausomai nuo konkrečios situacijos ir padaryto pažeidimo.

VPK Šalčininkų r. PK pareigūnai reaguodami į gyventojų pranešimus dėl nelegalios prekybos alkoholiu nustatymo, m. Apie

Daugeliu atveju netinkamomis sąlygomis laikytus gyvūnus jų savininkai gyvūnų globos organizacijoms perdavė savanoriškai. Savaitės klausimas: kaip užšaldyti produktus, kad jie laikymas prekyboje išsilaikytų, o išmetamo maisto susidarytų mažiau arba iš viso neliktų?

lengvai uždirbami pinigai internetu

Vienas iš patogiausių ir patikimiausių pasirinkimų, norint maistą ilgiau išlaikyti ir kokybišką, ir saugų, — jį užšaldyti. Be to, tinkamai užšaldžius maistą, jo bus išmetama mažiau, kartu bus galima paįvairinti dienos maisto racioną. Tam, pasak maisto saugos specialistų, būtina atkreipti dėmesį į tris aspektus — tinkamą šaldymui temperatūrą, saugų produktų supakavimą ir teisingą atitirpinimą.

kaip užsidirbti pinigų internete iš interneto pinigų