Monitoriai | maziausiems.lt - prekyba audio įranga

Monitorius prekybai

Turinys

  konservatyvi strategija

  Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje, atsiimkite per 1 dieną nemokamai arba per monitorius prekybai val. Prekę galite apžiūrėti šiose parduotuvėse: Aprašymas Labiausiai išlenktas ekranas užtikrina nepaprastai įtraukiančius žiūrėjimo potyrius Atraskite išties įtraukiančius žiūrėjimo potyrius naudodami Samsung monitorių, išlenktą labiau už kitus.

  kaip užsidirbti pinigų ir gyventi užsienyje

  monitorius prekybai Taigi nesvarbu, ar žiūrite filmą, mėgstamą laidą, o gal žaidžiate lenktynių žaidimą — SAMSUNG labiau išlenktas ekranas visiškai įtrauks į monitorius prekybai terpės turinį. Nemirga: SAMSUNG mirgėjimą mažinanti technologija apsaugo nuo dėmesį blaškančio mirgėjimo ir leidžia dirbti bei žaisti ilgiau ir patogiau.

  Naudojant SAMSUNG VA skydelių technologiją, buvo sukurtas 3 : 1 kontrasto santykio monitorius, kuriame juoda spalva yra dar tamsesnė, balta — dar šviesesnė, kitos spalvos — ryškesnės, o vaizdas — tikroviškesnis.

  Mažesnė šviesos sklaida: SAMSUNG išlenktų ekranų technologija sumažina šviesos sklaidą iš ekrano kraštų, kad visame žiūrėjimo plote juoda spalva būtų vienodesnė. Žaidimų režimas: žaidimų režimas akimirksniu pritaiko ekrano spalvas ir kontrastą žaidimams, kad galėtumėte mėgautis kiekviena scena. Nepaprastai plonas ir stilingas išlenktas monitorius Nepaprastai plonas išlenktas skydelis: vos 11,9 mm storio kaip rašiklio kietas išlenktas skydelis yra daugiau nei du kartus plonesnis už ankstesnių modelių skydelius.

  milijonų dvejetainiams opcionams

  Paprastas apvalus stovas: paprastas apvalus stovas elegantiškai papildo plonąjį išlenktąjį skydelį. Gamintojo informacija.