Apie (ne)jautrumą

Pasirinkimo jautrumas, JAUTRUMAS BE GAILESTINGUMO

Man labiau panašu, kad jauni žmonės jautrūs tas matoma socialiniuose projektuose — tik gana retai būna pakankamai saugūs, kad galėtų savo jautrumą reikšti.

Kita vertus — jaunimas elgesio modelius perima iš suaugusiųjų — tada tiesiog jie atspindi tą tikrovę, kurioje auga. Kalbant ne tik apie jaunimą — tikrai panašu, kad jautrumo pertekliaus nėra. Ne jautrumo sau perdėto susirūpinimo savimio kitam — plinta kažkokia nejautra.

parinkčių sistema

Gal dėl to, kad jautrumas dažnai tapatinamas su silpnumu, pažeidžiamumu — laikomas kone yda. Nejautrumas tampa privalumu — gebėjimu nereaguoti į kito skausmą, siekti tikslo nepaisant aplinkybių, lipti per galvas ir t.

Pritaikykite jautrumo žymes savo failams ir el. paštui "Office"

Mes gi prisitaikėm jausmų nejautrą — gebėjimą nejausti, užsimerkti, gyventi sterilų gyvenimą. Ir dar vaikus to mokom kaip gero dalyko — kiek tėvų neleidžia savo vaikams objektyviose situacijose liūdėti, verkti, kentėti, gedėti — vaiko liūdesį pasirinkimo jautrumas kaip asmeninį įžeidimą, jog jie blogi tėvai — mat negali sukurti savo vaikui pasirinkimo jautrumas laimės visam laikui… Piktinamasi, kai jaunimas socialiniuose tinkluose platina nejautrius pokštus apie nelaimes, smurtą, neapykantą… o kur pasirinkimo jautrumas išmokti, kaip jautriai reaguoti?

Iš suaugusiųjų dažniausiai gali išmokti smurto, pavojaus, grėsmės akivaizdoje plūsti kaltuosius, reikalauti jų galvų ar tiesiogiai, ar perkeltine prasmetyčiotis iš klystančio ir pažeidžiamo — tai šitą pamoką daugelis išmoko labai gerai.

Negaliu atidaryti užsakymo demonstracinėje sąskaitoje

Bet sukrėtimų akivaizdoje siaubą vis tiek patiria ir turi jį kažkaip išreikšti — tai ir išreiškia dažniausiai neadekvačiai. Nes daugelis šalia neturi saugių suaugusiųjų, kurie padėtų suprasti, kaip reaguoti, kurie nevertintų jų sunkumų kaip nereikšmingų, nenurašytų paauglystei, kurie klausytųsi, ką jaučia pasirinkimo jautrumas kodėl tai yra taip baisu.

Apie (ne)jautrumą

Jaunimo stovykloje merginai dalinantis apie persekiojantį norą mirti, vaikinas staiga pratrūko kaltinimais — kad visi, kurie galvoja apie mirtį arba ją pasirenka yra egoistai jo tokia patirtis. Paskui jis manęs klausė, kodėl jį, tokį stuobrį, bendruomenė myli — priima jo nejautrumą, išsišokimus, spaudimą kitiems.

prekybos robotais fortuose

Todėl, kad yra jautrūs — kad gali priimti ir mylėti jį su jo skausmu, klaidomis, netobulu buvimu… Dėl jautrumo gali nereikalauti rezultato, nespausti, nekaltinti, nesityčioti, neatmesti — gali mylėti.

Daug riekia dirbti su jaunimu, kol išdrįsta leisti sau jausti jausmus — nebijo jaudintis dėl svarbių dalykų, būti pažeidžiami. Žmonės labai susijaudina, kai pasirinkimo jautrumas kažkieno daromą gerą darbą pvz.

Aš padėsiu jums uždirbti didelius pinigus

Paskutinį kartą močiutė apsiverkė parduotuvėje, kai paklausiau, ar galiu padėti nulipti laiptais poreikis buvo akivaizdus — tada jau mane ištiko šokas — kad žmogui šokas, jog kažkas pasirinkimo jautrumas reaguoja į jo poreikius ir gali padėti. Jėzus buvo labai jautrus.

  • Investicijos į finansų rinkos rūšis
  • Pranešti apie sukčiavimo apsimetant palaikymą Pritaikykite jautrumo žymes savo failams ir el.
  • Apie (ne)jautrumą - maziausiems.lt
  • Клушар некоторое время молчал, потом потер правый висок.
  • Pirkti opcionus už porą eurų

Buvo toks tvirtas, kad galėjo būti švelnus ir jautrus. Jautrus iki galo, iki kraštutinumo, iki kryžiaus pasirinkimo — dėl mūsų poreikio.

Kad iš Jo Kryžiaus turėtume tvirtimumą ir galėtume būti jautrūs — ir kiti galėtų Jį pažinti per mūsų jautrumą.