Juodasis Alksnis- odiniai, gobeleniniai, minkšti svetainės baldai

Prekybos odomis, Kailių ir odų didmeninė prekyba

prekybos odomis

A dalyje apibrėžtoje taikymo srityje šio prekybos odomis nuostatos taikomos šviežiems, atšaldytiems ir apdorotiems kailiams ir odoms. Bendrijos vidaus prekyba A.

Robbie Williams - Go Gentle (Official Lyrics Video)

Prekyba apdorotais kailiais ir odomis leidžiama tuomet, kai prie kiekvienos siuntos pridedamas 4 straipsnio 2 dalies a punkte nurodytas prekybos dokumentas, patvirtinantis, kad: - kailiai ir odos yra apdoroti kaip nurodyta I poskyrio B dalyje ir - siunta neturėjo sąlyčio su jokiais kitais gyvūninės kilmės produktais ar gyvais gyvūnais, galinčiais išplatinti pavojingą užkrečiamą ligą.

Importas A. Švieži ar atšaldyti kailiai ir odos gali būti importuojami tik iš tų trečiųjų šalių ar jų dalių, iš kurių pagal Bendrijos prekybos odomis aktus leidžiama importuoti atitinkamų gyvūnų rūšių visų kategorijų šviežią mėsą.

prekybos odomis

Importuojami švieži ar atšaldyti kailiai ir odos privalo atitikti gyvūnų sveikatos reikalavimus, nustatytinus 18 straipsnio tvarka, ir turėti gyvūnų sveikatos sertifikatą, nurodytą 10 straipsnio 2 dalies c punkte.

Tačiau importuojant iš trečiųjų šalių atrajotojų kailius ar odas, kurie buvo apdoroti pagal I poskyrio Prekybos odomis dalį ir 21 dieną buvo laikomi atskirai prekybos odomis 21 dieną buvo vežami jų neiškraunant, C dalyje nurodytą sertifikatą pakeičia deklaracija, patvirtinanti ar įrodanti, kad buvo laikytasi nurodytų reikalavimų; tokios deklaracijos pavyzdį Komisija nustato 18 straipsnyje nustatyta tvarka.

prekybos odomis